O Firmie

           

 

         

 


    Grań Olkusz        Działamy na rynku już od ponad 25 lat. W tym czasie wykonaliśmy setki prac, niektóre z nich wymienione są w dziale wykaz robót. Jesteśmy grupą ludzi którzy lubią wyzwania oraz prace których nikt inny się nie podjął. Wykonywaliśmy już tak nietypowe projekty jak odpalenie znicza na Uniwersjadzie czy wyburzenie chłodni kominowej o kubaturze prawie 200 000 m3.


            Oprócz takich wyzwań prowadzimy również inne prace, które choć nie są aż tak wymagające zawsze sprawiają nam satysfakcję. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra jest gotowa podjąć się wszystkich zadan z zakresu naszej działalności. Posiadamy zaplecze sprzętowe które umożliwia nam wykonywanie robót ziemnych, wyburzeniowych, antykorozyjnych oraz wysokościowych.


            Naszą dewizą jest solidność. Ponadto nasza kadra inżynierska oprócz nabywanej bez przerwy wiedzy praktycznej, bez ustanku pogłębia swoją wiedzę teoretyczną o kolejne aspekty prac, które być może bedziemy wykonywali juz w najbliższym czasie. Elastyczność jest naszą ogromną zaletą!!

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


Wygenerowano w sekund: 0.05
264,078 unikalne wizyty